דיני משפחה

דיני משפחהמשרדנו מייצג ומעניק ליווי משפטי צמוד בכול הנוגע לתיקי גירושין על נספחיהם. בין היתר, מייצג המשרד בערכאות השונות בנושאי נישואין וגירושין, מעמד אישי, ידועים בציבור (ראה מאמר בלינק “מאמרים” בנושא), תיקי משמורת והסדרי ראייה, תיקי מזונות (כולל קטינים), תביעות רכוש ואיזון משאבים, תיקי אלימות במשפחה וכיו”ב.
משרדנו מייצג לקוחותיו בסכסוכי גירושין בנושאים אלו, תוך מתן דגש על זמינות מרבית ללקוח, שכן המטען הרגשי בתיקים אלו הינו גדול  ודרושה זמינות של עו”ד 24 שעות ביממה.
כמו כן, חשוב לציין את מהירות הפעולה ו/או התגובה שבמתן ייעוץ נכון ללקוח ובזמן אמת. כך למשל, כאשר אישה המעוניינת להתגרש מבעלה משתהה יתר על המידה בפנייה לייעוץ משפטי מוסמך, יתכן ותגלה כי בעלה כבר פתח תיק גירושין בו כרך את כול הנושאים האזרחיים בבית הדין הרבני, דבר שלא ייטיב איתה בניהול התיק. על כן, יש לפנות באופן מיידי לעורך דין על מנת להגיש את התביעה בבית המשפט לענייני משפחה (אזרחי) שם נושא השוויון בין המינים מוקפד בצורה מרבית.
כמו כן, משרדנו אף פועל במישור ההסכמי, קרי, פישור וגישור בין צדדים בסכסוכי גירושין כאשר בני הזוג מחליטים לנסות ולפתור את המחלוקות ביניהם מחוץ לכותלי בית משפט / בית דין.  כאשר מחלוקות נפתרות בדרך זו, הדבר משפיע פחות על התא המשפחתי והילדים ומשרה אווירה נינוחה יותר על כול הצדדים גם בהמשך הדרך. חשוב לזכור –  זה שהצדדים מתגרשים אינו אומר שלא ימשיכו להתנהל איש אל מול רעהו. לרוב, לבני הזוג יש ילדים משותפים ולפיכך, דרך פעולה זו היא המומלצת במצבים מסוימים כאשר קיימת “נפש חפצה” מן הצד האחר. במקרים אלו, משרדנו מתמחה ביצירת הסכם גירושין / ממון כולל אשר מיטיב עם הצדדים ולרוב אף מהווה את התוצר הסופי  אליו יזכו אם לא ישכילו להתפשר ללא צורך בערכאות.
בהקשר לכך, יצוין, כי משרדנו אף מתמחה ביצירת הסכמי ממון טרום נישואין ו/או של בני זוג ידועים בציבור כאשר הסכם זה מומלץ בעיקר כאשר אחד מבני הזוג מביא אל הנישואין נכסים או סכומי כסף ואילו הצד האחר לאו. הטענה של ההדיוטות לפיה זה לא נעים ו/או “הורג” רומנטיקה אינה נכונה בעליל. ההיפך הוא הנכון, הסכם ממון הוגן ויעיל לפני הנישואין יכול רק להסיר את המתחים ו/או התסכולים הפנימיים של אותו צד שהביא לנישואין יותר ואז באמת ניתן לשכוח מהכול ולחיות חיים שלווים יותר.
כמו כן, משרדנו מתמחה במתן ייעוץ משפטי בתיקי ירושה וצוואה ולרבות עריכת צוואות, הוצאת צווי ירושה (לרבות של תושבי חוץ) וכמו גם סכסוכי ירושה אשר נדונים בערכאות השונות. כמובן, שכמו שהומלץ על ידי הח”מ לערוך הסכמי ממון בטרם הנישואין ו/או החיים המשותפים (ידועים בציבור) הרי מומלץ גם מומלץ לערוץ צוואה אשר תסדיר באופן מדויק, פשוט ומסודר את העברת הנכסים ליורשים. בהיעדר פשטות שכזו בצוואה, יהיו מחלוקות בין היורשים אשר יביאו לסכסוכים משפטיים קשים מנשוא.

 

 

  • משפט מינהלי

משפט מינהלי

משרדנו מעניק ליווי משפטי וייעוץ בכול הקשור להתנהלות אל מול הרשויות השונות במדינת ישראל. לדאבון לב, רבים […]

  • דיני נזיקין וביטוח

דיני נזיקין וביטוח

משרדנו מייצג בתחום דיני הנזיקין, על שלל ענפיו – נזקי גוף, נזקי רכוש, תאונות דרכים, תאונות עבודה, […]

  • ביטוח לאומי ומימוש זכויות

ביטוח לאומי ומימוש זכויות

משרדנו מייצג לקוחות רבים, בתביעות אל מול המוסד לביטוח לאומי ולמימוש כל הזכויות הרפואיות המגיעות להם, לפי […]

  • דיני מקרקעין

דיני מקרקעין

משרדנו מתמחה בתביעות וייעוץ משפטי בכול הקשור לדיני קניין ומקרקעין. כך למשל, משרדנו מייצג בתביעות לפינוי ו/או […]

  • דיני משפחה

דיני משפחה

משרדנו מייצג ומעניק ליווי משפטי צמוד בכול הנוגע לתיקי גירושין על נספחיהם. בין היתר, מייצג המשרד בערכאות […]

  • ליטיגציה אזרחית

ליטיגציה אזרחית

משרדנו מייצג לקוחות רבים, בערכאות השונות בארץ וצוות המשרד מופיע רבות בבתי המשפט. המשרד מייצג בבתי המשפט […]

  • דיני עבודה

דיני עבודה

משרדנו מייצג עובדים ומעבידים, בתביעות בבית הדין לעבודה ולרבות: תביעות שכר עבודה, שכר מולן, ימי חופשה, ימי […]


יצירת קשר

טלפון: 077-9310081

עו”ד אורון סלמון: 052-4441121

עו”ד שי דקס: 052-2779805

פקס: 077-9310091

כתובת המשרד:
רחוב המלך ג’ורג’ 38 (“מצודת זאב”) תל אביב,
מיקוד 6329802


לשאלות, אנא מלאו ושלחו לנו את הטופס:

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support